NÁŠ OBCHOD

_

V našem obchodě máte možnost ochutnat kávu, čaj a čokoládu, ale nabízíme i víno a různý doplňkový sortiment. Nezapomněli jsme ani na Vaše děti. Pro ně je připraven prostorný dětský koutek.

GALERIE

_
Káva

Momentálně nabízíme 3 druhy vlastních směsí, které si necháváme pražit v české pražírně. Všechny směsi kávy u nás můžete postupně ochutnat. Každý týden vaříme kávu z jiné směsi, aby jste měli možnost porovnat intenzitu chuti a vybrat si, která Vám bude vyhovovat nejvíce. Připravíme Vám jak klasické presso, tak i různá cappuccina a několik druhů latté. Pokud by Vám nevyhovovala ani jedna z našich směsí, můžeme Vám upražit kávu např. 100 arabicu z různých zemí.

Čaj

Nabízíme cca 40 druhů sypaných čajů. Klasické kvalitní zelené čaje, černé či ovocné čaje, ale i oolongy nebo roiboosy. Můžete si vybrat buď aromatizované či nikoliv. Každý den vybereme cca 3 druhy čaje z každé řady, které Vám můžeme uvařit, abyste ochutnali a vybrali si tak ten pro vás nejchutnější. Všechny druhy čaje máte možnost očichat a prohlédnout. K Vámi vybranému čaji dostanete kompletní informace, jak nejlépe si doma tento čaj připravit.

Čokoláda

Najdete u nás jak klasické čokolády z Česka a celého světa, tak i čokolády s netradičními příchutěmi. Čokoládu Vám můžeme i rozpustit v mléce jako horkou čokoládu. Tuto čokoládu také používáme do našich oblíbených palačinek.

Doplňkový sortiment

Můžete u nás nakoupit kvalitní vanilku a skořici, dózy na kávu i čajové konvičky včetně mističek. Připraveno máme také spoustu dobrot jako chipsy z řepy, mrkve, pastiňáku a z celeru. Na osvěžení si můžete koupit pivo Kocour, Cider, jablečný mošt a léty prověřenou limonádu ZON. Na své si přijdou i milovníci vína, nabízíme pozdní sběr a výběr z hroznů.