WELLNESS

_

V našem wellness máte dispozici hydromasážní vanu, finskou saunu, eukalyptovou nebo solnou páru, kneippův chodník a místnost k odpočinu s minibarem. Provádíme klasické, lymfatické masáže a masáž lávovými kameny.

GALERIE

_
Parní bylinná nebo solná kabina

Horký vlhký vzduch prosycený bylinkami nebo solí je balzámem nejen pro dýchací cesty, ale také pro kůži. Blahodárně působí proti atopickému ekzému, astma a infekcím horních cest dýchacích. Solní kabina má podobné účinky jako pobyt u moře. Teplota v parní kabině 43-46°C, vlhkost 100%.

Doporučená délka pobytu 10-15 minut.

Kneipův chodník

Čtyři bazénky s rozdílnými teplotami vody, vyložené oblázky. Střídavě přešlapujete z teplého bazénku do studeného a naopak. Oblázky na dně masírují reflexní body na chodidlech a střídání teplot má za účinek nádherné prohřátí nohou.

Nohy se prokrví, což má příznivý vliv na pružnost cév a pružnost achilovky.

Kneippův chodník nemá žádné zdravotní omezení a je vhodný pro osoby všech věkových kategorií.

Teplá voda se ohřívá na 40°C, studená voda má teplotu okolo 15°C.

Vířivý bazén

Oblíbený hydromasážní vířivý bazén s teplotou vody 34-36°C slouží k uvolnění svalového napětí, vylaďuje metabolismus a odstraňuje stres. Pobyt ve vířivce také vyrovnává krevní tlak, posiluje krevní oběh a kardiovaskulární systém.

Hydromasáž probíhá pomocí vodních trysek. Necháváte trysky masírovat tělo tak, jak je Vám to příjemné a tím si regulujete intenzitu masáže. Jemně masíruje Vaše tělo a tonizuje pokožku.

Doporučená doba pobytu max 30 minut.

Finská sauna

Finové znají tajemství kvalitní regenerace těla a mysli již celá staletí, inspirujte se i Vy a nechte na sebe blahodárně působit účinky finské sauny stejně, jako tak činí miliony lidí na celém světě.

Základem procesu saunování je střídání působení horka a chladu. Tento proces způsobuje rozšíření krevních cév, zrychlení krevního oběhu a vylučování množství potu. Takto finská sauna prospěšně působí na tělesné orgány a procesy v lidském těle. Ovlivňuje nejen náš současný fyzický i psychický stav, ale je také prevencí, příjemným a účinným způsobem, jak předcházet nemocím a stresu.

Ceník
Finská sauna + Kneipp chodník650 Kč (90 min.) | 700 Kč (120 min.)
Pára (aroma, solná) + Kneipp chodník450 Kč (50 min.) | 650 Kč (90 min.) | 700 Kč (120 min.)
Hydromasážní vana + Kneipp chodník550 Kč (60 min.)
Kneipp chodník100 Kč (30 min.)
Wellness procedura A(finská sauna + kneipp chodník + hydromasážní vana)1200 Kč (120 min.)
Wellness procedura B(pára + kneipp chodník + hydromasážní vana)1200 Kč (120 min.)
Wellness procedura C(finská sauna + pára + kneipp chodník + hydromasážní vana)1700 Kč (120 min.)
Zapůjčení osušky25 Kč
Zapůjčení prostěradla do sauny25 Kč

Možno zakoupit nápoje ve wellness dle ceníku

Objednání na telefonu 608 372 553 – minimálně den předem.