Wellness

Parní bylinná nebo solná kabina

Horký vlhký vzduch prosycený bylinkami nebo solí je balzámem nejen pro dýchací cesty, ale také pro kůži. Blahodárně působí proti atopickému ekzému, astma a infekcím horních cest dýchacích. Solní kabina má podobné účinky jako pobyt u moře. Teplota v parní kabině 43-46°C, vlhkost 100%.

Doporučená délka pobytu 10-15 minut.

Kneipův chodník

Čtyři bazénky s rozdílnými teplotami vody, vyložené oblázky. Střídavě přešlapujete z teplého bazénku do studeného a naopak. Oblázky na dně masírují reflexní body na chodidlech a střídání teplot má za účinek nádherné prohřátí nohou.

Nohy se prokrví, což má příznivý vliv na pružnost cév a pružnost achilovky.

Kneippův chodník nemá žádné zdravotní omezení a je vhodný pro osoby všech věkových kategorií.

Teplá voda se ohřívá na 40°C, studená voda má teplotu okolo 15°C.

Vířivý bazén

Oblíbený hydromasážní vířivý bazén s teplotou vody 34-36°C slouží k uvolnění svalového napětí, vylaďuje metabolismus a odstraňuje stres. Pobyt ve vířivce také vyrovnává krevní tlak, posiluje krevní oběh a kardiovaskulární systém.

Hydromasáž probíhá pomocí vodních trysek. Necháváte trysky masírovat tělo tak, jak je Vám to příjemné a tím si regulujete intenzitu masáže. Jemně masíruje Vaše tělo a tonizuje pokožku.

Doporučená doba pobytu max 30 minut.

Finská sauna

Finové znají tajemství kvalitní regenerace těla a mysli již celá staletí, inspirujte se i Vy a nechte na sebe blahodárně působit účinky finské sauny stejně, jako tak činí miliony lidí na celém světě. 

Základem procesu saunování je střídání působení horka a chladu. Tento proces způsobuje rozšíření krevních cév, zrychlení krevního oběhu a vylučování množství potu. Takto finská sauna prospěšně působí na tělesné orgány a procesy v lidském těle. Ovlivňuje nejen náš současný fyzický i psychický stav, ale je také prevencí, příjemným a účinným způsobem, jak předcházet nemocím a stresu.

Ceník

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.